Edukacinė pamoka - išvyka  1-8 klasių mokiniams 

"Perdirbimui netinkamų atliekų panaudojimas"

Datos: tikslinama.

Trukmė: 1 diena.

Minimalus dalyvių skaičius: 20 asm.

Registracijos pradžia nuo 2021m. vasario 01d.

Siekiant užtikrinti mūsų planetos ateitį, veiksmų reikia imtis nedelsiant, realiu laiku. Būtent todėl raginu visus ekologinės pertvarkos ir ekonomikos modernizavimo procesų dalyvius nedelsiant suvienyti jėgas ir panaikinti mūsų ekonomikos ir visuomenės susiskaidymą. Taip yra dėl to, kad ekologinė pertvarka ir ekonomikos modernizavimas rūpi mums visiems.

Jeanas-Claude’as Junckeris Europos Komisijos Pirmininkas. 

Apsilankysime Kauno kogeracinėje jėgainėje.

 

Visi norime gyventi gražiuose namuose, tvarkingame kieme, mieste. Kai rūšiuojame namuose besikaupiančias atliekas, suprantame, kad esame atsakingi ir galime prisidėti prie gražesnės ir tvaresnės mūsų aplinkos.

Mokomės teisingai atskirti plastiko, popieriaus, stiklo atliekas. Bet tikrai galime pasimokyti dar atidžiau atrinkti ir rūšiuoti nebereikalingus daiktus, kad jie nevirtų šiukšlių kalnais. Ar pagalvojote kur nukeliauja tokios atliekos kurių negalima nei daugiau išrūšiuoti, nei perdirbti pakartotiniam panaudojimui ?

Moderni įmonė Kaune atlieka svarbų vaidmenį atsakingame atliekų tvarkyme, bei sąvartynuose kaupiamų atliekų mažinime. Bus įdomu sužinoti kaip tvarkomos tokios, jau po rūšiavimo pakliūvančios komunalinės atliekos. Kaip tokias atliekas tvarko Europos šalys ir kokią vietą tarp jų užima Lietuva.

 

+370 615 35083

projektai@pbakademija.lt