TVARAUS GAMTAMOKSLIO UGDYMO PROJEKTAS

Žmogus savo veikla keičia aplinką, o aplinka veikia žmogų. Egzistuoja nenuginčijamas aplinkos ir sveikatos ryšys. Deja, modernėjant technologijoms netapome sveikesni...Kaip mokslo ir technologijų pažanga gali pasitarnauti mūsų sveikatai ir kaip išvengti neigiamo jų poveikio? Kodėl tausoti aplinką, reiškia investuoti į savo sveikatą? Oras-Vanduo-Žemė

Cheminės medžiagos neatsiejamai egzistuoja aplinkoje ir kiekvieno žmogaus buityje. Kokią  įtaką jos turi sveikatai, kaip tokias medžiagas galime atpažinti patys, kaip jos tiriamos laboratorijoje – sužinosime ir pamatysime užsiėmime „Oras-vanduo-žemė“.

Edukaciniai užsiėmimai cheminių tyrimų laboratorijoje.

Mano išmanieji draugai

Mūsų namuose gausu elektronikos prietaisų bei išmaniųjų  įrenginių. Greičiausiai ne visada galvojame apie saugų naudojimą ar energijos eikvojimą. Kaip jais naudotis tausojant gamtos išteklius  sužinosime praktinio užsiėmimo „Mano išmanieji draugai“ metu.

Edukaciniai užsiėmimai fizikinių tyrimų laboratorijoje.

Atsargiai, Parazitai!

Ar galime  gyvius apsigyvenančius žmogaus organizme be jo leidimo vadinti parazitais ? Kaip jie atrodo?  Kaip nuo jų apsisaugoti?  Atsakymai – edukacinėje pamokoje „Atsargiai parazitai !“.

Edukaciniai užsiėmimai parazitologinių tyrimų laboratorijoje.

Mikrobų pasaulyje

Į pasaulį kurio paprastai nematome, pažvelkime per mikroskopą. Nešvarios rankos, dažnai liečiami paviršiai knibžda įvairiausių mikroorganizmų.  Kaip jie tiriami, kodėl  pavojingi,  kaip apsisaugoti ir kaip reaguoti sužinosime edukacinėje pamokoje „Mikrobų pasaulyje“.

Edukaciniai užsiėmimai mikrobiologijos laboratorijoje.

+370 615 35083

projektai@pbakademija.lt