Žmogus savo veikla keičia aplinką, o aplinka veikia žmogų. Egzistuoja nenuginčijamas aplinkos ir sveikatos ryšys. Deja, modernėjant technologijoms netapome sveikesni...Kaip mokslo ir technologijų pažanga gali pasitarnauti mūsų sveikatai ir kaip išvengti neigiamo jų poveikio? Kodėl tausoti aplinką, reiškia investuoti į savo sveikatą?
Cheminės medžiagos neatsiejamai egzistuoja aplinkoje ir kiekvieno žmogaus buityje. Kokią įtaką jos turi sveikatai, kaip tokias medžiagas galime atpažinti patys, kaip jos tiriamos laboratorijoje – sužinosime ir pamatysime užsiėmime „Oras-vanduo-žemė“.
Edukaciniai užsiėmimai cheminių tyrimų laboratorijoje.
Mūsų namuose gausu elektronikos prietaisų bei išmaniųjų įrenginių. Greičiausiai ne visada galvojame apie saugų naudojimą ar energijos eikvojimą. Kaip jais naudotis tausojant gamtos išteklius sužinosime praktinio užsiėmimo „Mano išmanieji draugai“ metu.
Edukaciniai užsiėmimai fizikinių tyrimų laboratorijoje.
Ar galime gyvius apsigyvenančius žmogaus organizme be jo leidimo vadinti parazitais ? Kaip jie atrodo? Kaip nuo jų apsisaugoti? Atsakymai – edukacinėje pamokoje „Atsargiai parazitai !“.
Edukaciniai užsiėmimai parazitologinių tyrimų laboratorijoje.
Į pasaulį kurio paprastai nematome, pažvelkime per mikroskopą. Nešvarios rankos, dažnai liečiami paviršiai knibžda įvairiausių mikroorganizmų. Kaip jie tiriami, kodėl pavojingi, kaip apsisaugoti ir kaip reaguoti sužinosime edukacinėje pamokoje „Mikrobų pasaulyje“.
Edukaciniai užsiėmimai mikrobiologijos laboratorijoje.