TVARAUS GAMTAMOKSLIO UGDYMO PROJEKTAS

Žmogus savo veikla keičia aplinką, o aplinka veikia žmogų. Egzistuoja nenuginčijamas aplinkos ir sveikatos ryšys. Deja, modernėjant technologijoms netapome sveikesni...Kaip mokslo ir technologijų pažanga gali pasitarnauti mūsų sveikatai ir kaip išvengti neigiamo jų poveikio? Kodėl tausoti aplinką, reiškia investuoti į savo sveikatą? Elektronikos Atliekų rūšiavimas-perdirbimas

Nuolat perkame modernius ir naujesnius elektros prietaisus. O kur dėti senuosius? Kas atsitinka senam mamos plaukų džiovintuvui, tėčio skutimosi mašinėlei ir mano telefonui? Su atitarnavusiais prietaisais saugiai atsisveikinsime elektronikos atliekų rūšiavimo įmonėje. 

Plastiko Atliekų rūšiavimas-perdirbimas

Panaudoto polietileninio maišelio vieta tikrai ne upėje, o tuščio plastikinio buteliuko - ne pamiškėje. Kuo pavirsta kalnai plastikinių pakuočių pamatysite apsilankę plastiko atliekų rūšiavimo įmonėje.

blue plastic bottle on brown dried leaves

Popieriaus Atliekų rūšiavimas-perdirbimas

Ar žinojote,kad popierius gali būti perdirbtas iki keturių ar net septynių kartų. O kuo gali atgimti kiekvienas teisingai išmestas popieriaus lapas pamatysime apsilankę popieriaus perdirbimo įmonėje.

Buitinių atliekų Po rūšiavimo panaudojimas Žiedinė ekonomika

Ar tonos atliekų, likusių po rūšiavimo jau keliauja į savartyną? Nebūtinai. Modernioje Kauno kogeneracinėje jėgainėje sužinosime kaip perdirbimui netinkamos atliekos virsta šilumos bei elektros energija.

black trash can with wheel near gray asphalt road during daytime

+370 615 35083

projektai@pbakademija.lt